В садочку з 16 квітня стартував тиждень безпеки та охорони праці, проводяться тематичні бесіди з особистої безпеки дитини та дидактичні ігри з правил дорожнього руху. По даній темі проведено батьківські збори 19. 04. 2019 р. Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

·         Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

·         Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

·         Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.

·         Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

·         При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Крім того ми просимо Вас:

- Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою.

- Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

- Дайте дитині із собою носовичок.

- У шафі дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.

- Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

- Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.

- Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

 

О 9.40 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:

Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і нехай ваш малюук тихо приєднається до дітей.

1. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це адміністрацію ЗДО та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
2. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
3. Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому мішку.

4. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
5. У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори ( 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

 


Шановні батьки!

·         При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається.

·         Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру  ЗДО Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки. Якщо дитина не відвідувала заклад більше двох тижнів необхідно додати шкребок на ентеробіоз.


А також:

·         Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до  завідувача, старшої медсестри.

·         Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

·         Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас!
 

 .