У мальовничому куточку Карпат, у центрі села Яблуниця розташований заклад дошкільної освіти "Струмочок". Ось уже 40 років, як він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого села. Тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та соціального здоров’я дітей.

   Заклад дошкільної освіти "Струмочок" має фізкультурно-оздоровче спрямування.

     У педагогічну практику постійно впроваджуються нові ефективні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу. Ми намагаємося врахувати інтереси та творчі можливості кожної дитини, прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, сприймати та розуміти прекрасне, а також активно ставитися до життя.

Проблема, над якою працює ЗДО:

 "Особистісно-орієнтовний підхід до організації навчально-виховного процесу – запорука гуманізації педагогічного процесу в умовах забезпечення наступності між дошкільною і початковою ланкою освіти"

Завдання на 2019/2020 н. р.

1. Формувати та збагачувати життєву компетентність дошкільників з питань соціально-економічного розвитку.

2. Організація життєдіяльності дошкільника в умовах дошкільного навчального закладу та сім'ї.

3. Продовжувати формування здоров'язбережувальної компетенції дитини-дошкільника згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти.  

 .